Çukurambar Vestel Servisi

Çukurambar Vestel Servisi, uluslar arası standartlarda kaliteli ürünler veren Vestel’in her türlü beyaz eşya, kombi, televizyon tamir ve bakımını garantili bir şekilde yapan Ankara‘nın en yaygın hizmet ağına sahip bir servistir.

Sadece tek bir telefon ile Çukurambar mahallesinin her noktasına bu kaliteli hizmet götüren servisimiz Vestel ürünlerinde uzman sertifikalı teknisyenlerimizle her türlü probleminizi çözüyor.

Vestel’in bu denli farklı çeşit ve modelde ürünü olunca doğal olarak her bir ürün için donanımlı bir teknisyen gerekiyor. İşte bu nedenle her bir elektronik cihazı tanıyan özel eğitimli teknisyenlerimizi görevlendiriyoruz. Elektrikle çalışan eşyalar doğal olarak düzenli bakıma ihtiyaç duyarlar.

Bu bakımlar rutin olarak yaptırılırsa pek endişe etmenize gerek kalmaz. Ama elinizde olmayan sebeplerde ortaya bir arıza çıkmışsa bu konuda sadece işin uzmanına güvenebilirsiniz.

Çukurambar Vestel Servisi’ne Gelen Bazı Sorunlar

Vestel ürünlerinde en sık kullanılan buzdolapları randımanlı çalışan ürünler olsa da elektrik bazlı olduğundan bir takım can sıkıcı aksamalar ortaya çıkarabilirler. Mesela buzdolabı üzerine en çok aldığımız şikâyetlerden birisi buzdolabının üstünün soğutup altının soğutmamasıdır.

Kompresör yanması dediğimiz durum ortaya çıkmış olabilir ve bu durumda çalışmaması normaldir. Aslında Vestel motorları hayli dayanıklıdır. Ancak genellikle bilinçsiz kullanım ile ortaya böyle sıkıntılar çıkabiliyor. Bunun için sizlere tavsiyemiz buzdolabının üst kısmını ağzına kadar doldurmamanız olacaktır.

Çünkü üst kısımda ağzına kadar dolu olan ürünler soğuğun dolaşımını etkiler ve alt tarafa iletilmesinde problem çıkarır. Soğuk alt tarafa geçmediği için dolabın arka kısmında buz kütlesi oluşturmaya başlar. Fan motoru donar ise motorun yanması kaçınılmaz olacaktır.

Bu sebeple eğer buzluk çok dolu ise ve soğuğun iletilmediğini fark ettiğinizde mutlaka buzdolabının fişini çekin. Bir gün boyunca dolabın tüm kapaklarını açın. Buzluğunuzun içini düzgün bir şekilde yeniden yerleştirin. Fişi yeniden takın. Ancak eğer hala soğutmuyorsa mutlaka Çukurambar Vestel Servisi olarak ekibimizle iletişime geçin. Sizlere 24 saat boyunca hizmet vermekteyiz.
Fırınlar da hemen her gün kullandığımız cihazlar olduğundan onların da düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Fırın konusunda bizlere gelen arıza şikâyetlerinden bir tanesi ocak gözünün alev almaması durumudur. Bunun için dikkat edeceğiniz hususlardan bir tanesi kullanılan gazın tipi ve basıncının fırın üzerindeki değerlere uyup uymadığıdır.

Kullanım kılavuzu ya da fırın üzerindeki değerlere bakarak bunu öğrenebilirsiniz. Bununla beraber bu tip sorun regülatörün eski olmasından da kaynaklanabilir. Eğer tüplü ulanıyorsanız tüpünüzün bitmeye yakın olup olmadığını, gazlı kullanıyorsanız da gazın doğru bir şekilde gelip gelmediği kontrol edilmelidir.

Enjektörler de bu durumda bir arıza çıkarmış olabilir. Enjektör tıkanmasına karşı enjektörünüzü temizleyin ve yeniden takın. Hala sonuç alamaz iseniz Çukurambar Vestel Servisi en hızlı müdahaleyi yaparak sizlere yardımcı olacaktır.

En hızlı, garantili, ekonomik hizmet ve orijinal yedek parça temini sağlayan Çukurambar Vestel Servisi uzman teknisyenlerimize günün her saati ulaşabilirsiniz. İşi uzmanına bırakın, siz keyfinize bakın…